Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE SI LIVRARE PACHET PIESE PENTRU AUTOTURISMUL TM 38 PDV DIN DOTAREA UAT DUDESTII VECHI
- Număr anunț
- DA32718886
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUDESTII VECHI
- Furnizor / câștigător
- DEMURE INVESTMENTS S.R.L. (CUI 21436429)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.145 RON
- Valoare atribuită
- 1.145 RON
- Data publicării
- 06.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.