Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITII LEGUME

Număr anunț
DA32719210
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
15612210-6 · Faina de porumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.539 RON
Valoare atribuită
13.539 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.539 RON

din 13.539 RON estimat