Număr anunț
DA32721419
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
Cod CPV
50116200-3 · Servicii de reparare si de intretinere a franelor pentru vehicule si a pieselor pentru frane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597,65 RON
Valoare atribuită
597,65 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

597,65 RON

din 597,65 RON estimat