Atribuită Cumpărare directă

LAPTOP HP G9 15.6" FHD

Număr anunț
DA32721776
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ştefan cel Mare" Cajvana (CUI 14124203)
Furnizor / câștigător
IT&CONT GROUP SRL (CUI 25578779)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.080 RON
Valoare atribuită
22.080 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.080 RON

din 22.080 RON estimat