Atribuită Cumpărare directă

Pompa pentru pipete Isolab pi-pump, 10 ml, 1 bucata

Număr anunț
DA32721847
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC TRANSILVANIA NASAUD (CUI 4512216)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,16 RON
Valoare atribuită
252,16 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,16 RON

din 252,16 RON estimat