Atribuită Cumpărare directă

Suport monitor birou HAMA FullMotion 118490, 13-32", 10Kg

Număr anunț
DA32722725
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,40 RON
Valoare atribuită
327,40 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,40 RON

din 327,40 RON estimat