Atribuită
Cumpărare directă
Mobilier birou si SCAUNE CU SPATAR TAPITAT LEMN MASIV FAG
- Număr anunț
- DA32722921
- Autoritate contractantă
- COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
- Furnizor / câștigător
- DOMA MOB DESIGN S.R.L. (CUI 45486556)
- Cod CPV
- 39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.523,39 RON
- Valoare atribuită
- 27.523,39 RON
- Data publicării
- 06.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.