Atribuită Cumpărare directă

Pantoprazol 20mg x 30cpr gastrorez (TER) / PANTOPRAZOLUM

Număr anunț
DA32723095
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Calafat (CUI 4830040)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.328 RON
Valoare atribuită
1.328 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.328 RON

din 1.328 RON estimat