Atribuită
Cumpărare directă
Rola furtun Tip C cu racorduri, C52, BOD
- Număr anunț
- DA32723607
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE CĂLINESCU” ONEȘTI (CUI 29115416)
- Furnizor / câștigător
- GSC SELVIR SRL (CUI 27989851)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.231,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.231,20 RON
- Data publicării
- 06.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.