Atribuită
Cumpărare directă
Lapte punga 1 l 3.5%,Cascaval penteleu cca 400 g (rotund)
- Număr anunț
- DA32724691
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15511000-3 · Lapte (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,93 RON
- Valoare atribuită
- 112,93 RON
- Data publicării
- 06.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.