Atribuită Cumpărare directă

Revizie si inspectie traseu conducte ascunse

Număr anunț
DA32725005
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
MEGATERM CENTRALE S.R.L. (CUI 33630568)
Cod CPV
44163130-0 · Conducte de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.670 RON
Valoare atribuită
2.670 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.670 RON

din 2.670 RON estimat