Atribuită Cumpărare directă

“Servicii de transmisii de date VPN-MPLS, configurare si administrare”

Număr anunț
DA32725042
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.900 RON
Valoare atribuită
48.900 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.900 RON

din 48.900 RON estimat