Atribuită Cumpărare directă

AMESTEC 4 ANOTIMPURI BONDUELLE 400G

Număr anunț
DA32725446
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 17968495)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,14 RON
Valoare atribuită
331,14 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,14 RON

din 331,14 RON estimat