Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului pentru gestionarea câinilor fără stăpân al Comunei Scobinți, Judetul Iași
- Număr anunț
- PC1003270
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCOBINTI (CUI 4541270)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 281.250 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2026 16:11
- Anunț de atribuire
- PCA1003763
- Termen limită
- 06.07.2026 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1273434
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 281.250 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 281.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.