Atribuită Cumpărare directă

Conector branulaBD - debit 2 l/hr, cu 2 tuburi extensie 15cm

Număr anunț
DA32726193
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185 RON
Valoare atribuită
1.185 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.185 RON

din 1.185 RON estimat