Număr anunț
DA32726865
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MORENI (CUI 4344597)
Furnizor / câștigător
LON AUTOMATIZĂRI GENERAL SRL (CUI 27050434)
Cod CPV
71321000-4 · Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
200.000 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200.000 RON

din 200.000 RON estimat