Atribuită Cumpărare directă

DISCURI DIAMANTATE

Număr anunț
DA32726870
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.745,36 RON
Valoare atribuită
4.745,36 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.745,36 RON

din 4.745,36 RON estimat