Atribuită Cumpărare directă

Achizitie balast/sort/piatra concasata cu inchiriere de utilaj cu operator

Număr anunț
DA32727125
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
Furnizor / câștigător
ROMALEXIN SRL (CUI 14386360)
Cod CPV
14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162.450 RON
Valoare atribuită
162.450 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162.450 RON

din 162.450 RON estimat