Atribuită Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA32727591
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 13 (CUI 4410534)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
03211000-3 · Cereale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.227,58 RON
Valoare atribuită
1.227,58 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.227,58 RON

din 1.227,58 RON estimat