Atribuită Cumpărare directă

Meniu mancare gatita felul 2

Număr anunț
DA32730249
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
DASALL STAR PREMIUM SRL (CUI 37901511)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.825,80 RON
Valoare atribuită
116.825,80 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116.825,80 RON

din 116.825,80 RON estimat