Atribuită Cumpărare directă

Ellagic acid hydrate, 97%, may cont. up to 12% water

Număr anunț
DA32731659
Autoritate contractantă
Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
Furnizor / câștigător
INTERLAB AUSTRIA SRL (CUI 29826737)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
906,58 RON
Valoare atribuită
906,58 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

906,58 RON

din 906,58 RON estimat