Atribuită Cumpărare directă

prosop hartie,hartie igienica martie 2023

Număr anunț
DA32732455
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.144,60 RON
Valoare atribuită
3.144,60 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.144,60 RON

din 3.144,60 RON estimat