Atribuită Cumpărare directă

SEMICILINDRU ISEO

Număr anunț
DA32733810
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
KOVACS IOSIF CHEIA PROFILATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25143774)
Cod CPV
44421500-2 · Usi blindate sau armate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.985 RON
Valoare atribuită
5.985 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.985 RON

din 5.985 RON estimat