Atribuită Cumpărare directă

MONTAJ TEREN PORTABIL VOLEI TARAFLEX

Număr anunț
DA32733943
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL LUGOJ (CUI 14847979)
Furnizor / câștigător
FLOORCRAFT MONTAJ S.R.L. (CUI 46358288)
Cod CPV
45432130-4 · Lucrari de imbracare a podelelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.649,65 RON
Valoare atribuită
12.649,65 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.649,65 RON

din 12.649,65 RON estimat