Atribuită
Cumpărare directă
Servicii elaborare PT; DE si asistenta tehnica din partea proiectantului
- Număr anunț
- DA32734156
- Autoritate contractantă
- COMUNA LĂPUGIU DE JOS (CUI 4374180)
- Furnizor / câștigător
- PRIMEX CONS SRL (CUI 11823061)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159.493 RON
- Valoare atribuită
- 159.493 RON
- Data publicării
- 07.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.