Atribuită Cumpărare directă

Ham de siguranta

Număr anunț
DA32735440
Autoritate contractantă
ORASUL EFORIE (CONSILIUL LOCAL EFORIE) (CUI 4617794)
Furnizor / câștigător
CATAMON SERV SRL (CUI 22712204)
Cod CPV
39540000-9 · Diverse franghii, funii, sfori si plase (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.479,20 RON
Valoare atribuită
77.479,20 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.479,20 RON

din 77.479,20 RON estimat