Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu o usa Star-Light FTTM-93FWH, 93 l, Clasa F, Alb

Număr anunț
DA32735839
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.072,26 RON
Valoare atribuită
1.072,26 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.072,26 RON

din 1.072,26 RON estimat