Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii reevaluare domeniul public si privat al Comunei Garda de Sus

Număr anunț
DA32735990
Autoritate contractantă
COMUNA GIRDA DE SUS (CUI 4562494)
Furnizor / câștigător
EVALUATOR ANEVAR - MUCEA VALENTIN-DAN (CUI 33541800)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat