Atribuită Cumpărare directă

Aspirator multifunctional Karcher

Număr anunț
DA32737253
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.16 "Marin Ionescu Dobrogianu" Constanta (CUI 29265235)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271,42 RON
Valoare atribuită
271,42 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271,42 RON

din 271,42 RON estimat