Atribuită Cumpărare directă

FOISOR SALVAMAR

Număr anunț
DA32737330
Autoritate contractantă
ORASUL EFORIE (CONSILIUL LOCAL EFORIE) (CUI 4617794)
Furnizor / câștigător
ADRIA PROD COM SRL (CUI 15158506)
Cod CPV
45216124-9 · Lucrari de constructii de posturi de salvamar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322.000 RON
Valoare atribuită
322.000 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322.000 RON

din 322.000 RON estimat