Atribuită Cumpărare directă

Reparatii instalatii de incalzire

Număr anunț
DA32737403
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE (CUI 17371950)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.654,21 RON
Valoare atribuită
1.654,21 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.654,21 RON

din 1.654,21 RON estimat