Atribuită
Cumpărare directă
Executie lucrari de Reparații capitale clădire Săliște de Beiuș nr.101 c
- Număr anunț
- DA32738168
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
- Furnizor / câștigător
- KATAGOINA S.R.L. (CUI 45699880)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233.338,77 RON
- Valoare atribuită
- 233.338,77 RON
- Data publicării
- 07.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.