Atribuită Cumpărare directă

Hartie NEXO Everyday, A4, 80 g/mp, 500 coli/top 308040826 75 Pix cu mecanism SCHNEIDER K20 Icy Colou

Număr anunț
DA32738752
Autoritate contractantă
COMUNA DORNA ARINI (CUI 6576100)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.668,69 RON
Valoare atribuită
1.668,69 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.668,69 RON

din 1.668,69 RON estimat