Număr anunț
DA32738994
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE (CUI 38312646)
Furnizor / câștigător
Aumar72 Service (CUI 28993087)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.197,48 RON
Valoare atribuită
3.197,48 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.197,48 RON

din 3.197,48 RON estimat