Atribuită Cumpărare directă

PACHET ELECTRICE

Număr anunț
DA32739076
Autoritate contractantă
COMUNA BUZESCU (PRIMARIA BUZESCU) (CUI 4568454)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.274,79 RON
Valoare atribuită
3.274,79 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.274,79 RON

din 3.274,79 RON estimat