Atribuită Cumpărare directă

Masina de gatit cu 8 focuri si 2 cuptoare

Număr anunț
DA32739116
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
CONTI GRUP SRL (CUI 13502971)
Cod CPV
42214000-9 · Cuptoare pentru gatit, uscatoare pentru produse agricole si echipamente pentru gatit sau de incalzit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.607 RON
Valoare atribuită
12.607 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.607 RON

din 12.607 RON estimat