Atribuită Cumpărare directă

Antivirus Bitdefender Internet Security 1 an 10 dispozitive

Număr anunț
DA32739186
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.715 RON
Valoare atribuită
1.715 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.715 RON

din 1.715 RON estimat