Atribuită Cumpărare directă

Monitor Dell 27" S2723HC

Număr anunț
DA32739249
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
XCLOUD NETWORK IDEEAS SRL (CUI 35202754)
Cod CPV
30231300-0 · Ecrane de afisare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.422 RON
Valoare atribuită
1.422 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.422 RON

din 1.422 RON estimat