Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si livrare pachet papetarie Scoala de Arta Bucuresti

Număr anunț
DA32739413
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTA BUCURESTI (CUI 4193060)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212,57 RON
Valoare atribuită
1.212,57 RON
Data publicării
07.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.212,57 RON

din 1.212,57 RON estimat