Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Multifunctional Canon All-In-One MF655CDW, A4, Duplex, Wireless, Retea (Alb)
- Număr anunț
- DA32740449
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nicolae Cretulescu Leordeni (CUI 29458961)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.614,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.614,28 RON
- Data publicării
- 08.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.