Atribuită Cumpărare directă

Bluza unisex TAG, COSTUM TAG Bluza Tunica maneca scurta Pantalon CLASIC

Număr anunț
DA32741669
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.874,58 RON
Valoare atribuită
21.874,58 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.874,58 RON

din 21.874,58 RON estimat