Atribuită Cumpărare directă

DIAZEPAM 5MG/ML*5FIOLE TERAPIA - DIAZEPAMUM

Număr anunț
DA32741820
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,70 RON
Valoare atribuită
269,70 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,70 RON

din 269,70 RON estimat