Atribuită Cumpărare directă

ELABORARE DOCUMENTATIE PROCEDURI

Număr anunț
DA32742140
Autoritate contractantă
COMUNA BUZOIESTI (CUI 4318288)
Furnizor / câștigător
JOTU PETRE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 45253780)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat