Atribuită Cumpărare directă

3,5-Di-tert-butyl-2-hydroxybenzaldehyde, CAS Number: 37942-07-7

Număr anunț
DA32742282
Autoritate contractantă
Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,94 RON
Valoare atribuită
183,94 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,94 RON

din 183,94 RON estimat