Atribuită Cumpărare directă

Achizitie - Pachet Legislativ Lege5 Desktop Standard+EU si 5 conturi Lege5 Online

Număr anunț
DA32742498
Autoritate contractantă
Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.625 RON
Valoare atribuită
5.625 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.625 RON

din 5.625 RON estimat