Atribuită
Cumpărare directă
Centrifuga cu rotor 416
- Număr anunț
- DA32742640
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 42931100-2 · Centrifuge de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.464,01 RON
- Valoare atribuită
- 37.464,01 RON
- Data publicării
- 08.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.