Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de intocmire a docum. de atribuire pentru delegarea activitatii de sortare a deseurilor

Număr anunț
DA32743395
Autoritate contractantă
ORASUL BRAGADIRU (PRIMARIA ORASULUI BRAGADIRU ILFOV) (CUI 4992998)
Furnizor / câștigător
ELECTRO IRMA TOP S.R.L. (CUI 36360396)
Cod CPV
71800000-6 · Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.828 RON
Valoare atribuită
36.828 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.828 RON

din 36.828 RON estimat