Atribuită
Cumpărare directă
ROLA CEARCEAF 68-75 CM X50M - APRILIE-IUNIE-RADIOTERAPIE 2023 = FE 452 / 03.03.2023
- Număr anunț
- DA32743584
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516 RON
- Valoare atribuită
- 516 RON
- Data publicării
- 08.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.