Atribuită
Cumpărare directă
Dozator inox Losdi sapun lichid
- Număr anunț
- DA32743773
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI 4311980)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.745,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.745,10 RON
- Data publicării
- 08.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.