Atribuită Cumpărare directă

Rechizite de birou

Număr anunț
DA32744451
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC APOR PETER TARGU SECUIESC (CUI 4202096)
Furnizor / câștigător
"SENSO" SRL (CUI 13981742)
Cod CPV
30145000-7 · Piese si accesorii pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
911,75 RON
Valoare atribuită
911,75 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

911,75 RON

din 911,75 RON estimat